קבוצת חוסן-ניהול ביטוח ופיננסים

אין דבר חשוב יותר מהעתיד הכלכלי שלכם
 
המפתח לעתיד יציב ובטוח הוא ניהול נכון של הפנסיה והביטוחים שלכם,  ולכן אתם צריכים לדעת בכל רגע נתון שאתם מבוטחים כראוי, 
שאין לכם כפל ביטוחים, שאתם משלמים מחירים הוגנים ולא גבוהים מידיי,  והכי חשוב שבזמן תביעה לא תמצאו את עצמכם לבד מול חברות הביטוח.

שלום, אני תומר בן משה , ובשנים האחרונות הלקוחות שלי כבר גילו איך לנהל ברמה הכי גבוהה את הדבר הזה שניקרא -פיננסים וביטוח.
איך להיות מבוטחים כמו שצריך, ללא כפילויות וללא עלויות מיותרות ,איך להגדיל את הפנסיה במאות שקלים לחודש,  איך לשלם הרבה פחות על הלוואות ולהתחיל לחסוך בצורה הרבה יותר נכונה.
כאיש מקצוע בתחום סבוך ומורכב זה, הקדשתי שעות וימים כדי לקרוא את האותיות הקטנות בפוליסות ובתכניות השונות. 
המוטו שלי הוא בצוע פעולות מושלמות. אני מאמין בהעמדת סל פתרונות ותוכניות  פיננסיות התפורות במיוחד לצרכי כל לקוח ולקוח בתחום הפנסיה, הפיננסים , הביטוח והמשכנתאות. תוכניות שמביאות למקסום הערך ללקוח, ולפעילות אפקטיבית המתאימה לצרכיו.
אני בתחום הפיננסים והביטוח כבר למעלה מ 10 שנים, והקמתי מודל מנצח לניהול פיננסים וביטוח, שעוזר למאות משפחות בישראל לחסוך הרבה מאד כסף!!!

קבוצת חוסן-צוות מיקצועי
בעזרת הצוות המיומן שבניתי,
מחלקת איפיון לקוח: שיורדת לרבדים הכי עמוקים  כבר בשלב הראשוני, ומאפיינת את התיק ברמה הכי גבוהה.
מחלקת אנליזה: שמנתחת את התיק על כל מרכיביו, תוך הבנת הפוליסות והתוכניות השונות מהשורש ,ובודקת בצורה  מעמיקה כפילויות ועלויות.
מחלקת שירות, ליווי וניהול תביעות: ששוכבת על הגדר, בשבילכם . בכדי לתת לכם ראש שקט והשגת תוצאות מידי יום. 
בעזרת הצוות והמודל ,אני מוביל מהפיכה בענף הפיננסים והביטוח- פלטפורמה שנותנת בהתחייבות את רמת  השירות הגבוהה ביותר בארץ, ואת ההתייעלות הכלכלית  בדיוק כמו שצריך.איתנו אתם תדעו בדיוק מה אין לכם ומה יש לכם ללא הפתעות בעתיד  וללא אותיות קטנות.
בסוף התהליך תקבלו דוח פיננסי וביטוחי מקצועי ומקיף ובו תגלו בדיוק אלו תוכניות יש לכם, אלו חסכונות צברתם עד היום,  כמה פנסיה תקבלו, והאם ישנם כפילויות ועלויות מיותרות ,ותדעו גם היכן  ניתן לשפר ולייעל .

הצטרפו להצלחה ועשו סדר אחת ולתמיד בתחום זה בחייכם.
 

אודות

 

לקבלת פרטים:

כל הזכויות שמורות © קבוצת חוסן ביטוח ופיננסים